logo aanloophuis oer de brege heerenveen 125 AANLOOPHUIS OER DE BRÊGE

Goed nieuws! Het Aanloophuis Heerenveen heeft een cheque van € 7.500,- ontvangen van de Rabobank via het Coöperatief Dividend.

De cheque werd feestelijk uitgereikt bij de Rabobank in Heerenveen, onder het genot van een hapje en een drankje. Een mooi moment om samen stil te staan bij deze bijzondere bijdrage.

We zijn ontzettend blij met deze donatie. Het geld gaan we gebruiken voor de verbouwing van het Aanloophuis. Zo kunnen we onze ontmoetingsplek nog prettiger en gastvrijer maken voor iedereen die bij ons binnenstapt.

Dat de Rabobank ons werk op deze manier ondersteunt, waarderen we enorm. Dankzij de inzet van vrijwilligers, de steun van donateurs en bijdragen zoals deze kunnen we blijven bouwen aan een plek waar iedereen welkom is.

Namens alle vrijwilligers en bezoekers willen we de Rabobank en de werkgroep Coöperatief Dividend heel hartelijk bedanken voor deze prachtige bijdrage!

Foto 1 rabo